galerie - jóga kurzy

Rezervační systém

Závazná přihláška na celoroční kurz

Pokud jste již na kurz přihlášen, tak se prosím přihlaste. Přečtěte si také nejčastější dotazy.


Všechny kurzy jsou již obsazeny. Kontaktujte mě prosím telefonicky.

nejčastější dotazy

Pro koho je rezervace určena?

Rezervace je určena pro zájemce, kteří chodí ke mě na kurz pravidelně. Noví zájemci (z důvodu plné kapacity) se bohužel nemohou objednat do kurzu rezervačním systémem.

Jak postupovat při přihlášení do rezervace?

Stačí na stránce Přihláška na kurz vyplnit a odeslat přihlášku. Vyberete si kurz (den a hodinu) a následně vyplníte své jméno, email a heslo pro přístup do rezervačního systému (minimálně 6 znaků). Tím Vám rezervační systém automaticky přihlásí na všechny lekce v daný den a čas.

Jak zaplatím kurz?

Po dokončení přihlášky uvidíte číslo účtu, na který pošlete kurzovné v přiděleným a variabilním symbolem (VS). Platbu za kurz mi můžete předat i osobně na kurzu.

Jak se odhlásím z lekce?

Na stránce Login se přihlaste do rezervačního systému pomocí Vašeho e-mailu a zadaného hesla v přihlášce na kurz. Zde uvidíte hodiny, na které jste přihlášen/a. Odhlášení z lekce je možné až po zaplacení od druhého týdne (jinak pro některé klienty by nebylo možné mít zarezervovány vybrané hodiny).

Zapomněl/a jsem heslo, co mám dělat?

Také na stránce Login v části "Zapomenuté heslo" zadejte Váš e-mail, na který Vám obratem automaticky příjde odkaz pro přihlášení. Po kliknutí na něj si můžete nastavit své nové heslo.

Pokud se přihlásím na kurz v úterý 11.00, musím vždy nahrazovat v tento termín?

Ne, nemusíte. Můžete přijít na jakýkoliv termín, kdy bude volné místo, což uvidíte na stránce Rezervace (i bez přihlášení).

Do kdy a kolikrát se mohu odhlásit z lekce?

Z lekce je možné se odhlásit nejpozději 5 hodin před jejím začátkem. Za celý kurz se můžete z lekce odhlásit celkem 4x. Odhlašuje se vždy, když nebudete moci přijít.

Do kdy a kolikrát se mohu přihlásit na lekci (nahradit)?

Na lekci se můžete přihlásit kdykoliv - i minutu před jejím začátkem. Avšak můžete být přihlášení na nejvýše tolik lekcí, kolik jste si jich objednali v přihlášce na kurz. Avšak můžete být přihlášeni (nahradit si) nejvýše na 4 lekce.

Co se stane s hodinami, které nestihnu vyčerpat?

Lekce propadnou a není možné si je nahradit v dalším kurzu (lekce ze zimy není možné absolvovat v létě).